Verejná správa
Obec Ruská Kajňa
Všeobecná verejná správa
- Sídlo
- Ruská Kajňa
- Od roku
- 1973
- IČO
- 00 332 771
Obec Ruská Kajňa
Obec (obecný úrad), mesto (mestský úrad)
- Sídlo
- 094 07 Ruská Kajňa
- Na trhu od
- 1. júla 1973
- IČO
- 00 332 771
- Právna forma
- Obec (obecný úrad), mesto (mestský úrad)
- Odbor (SK NACE 84.11)
- Všeobecná verejná správa
Organizácia v číslach
- 53
- rokov na trhu
- 1973
- rok vzniku
- 1
- položka predmetu činnosti
O organizácii
Spoznajte Obec Ruská Kajňa
Obec Ruská Kajňa je obec (obecný úrad), mesto (mestský úrad) so sídlom na adrese 094 07 Ruská Kajňa. Zapísaná je od 1. júla 1973 (Osobitný právny predpis, ktorým sa zriaďuje orgán verejnej moci alebo verejnoprávna organizácia).
Podľa klasifikácie SK NACE patrí do odboru „Všeobecná verejná správa“ (84.11). Predmet činnosti tvorí 1 položka, napríklad všeobecná verejná správa.
Základné údaje
- Obchodné meno
- Obec Ruská Kajňa
- Právna forma
- Obec (obecný úrad), mesto (mestský úrad)
- IČO
- 00 332 771
- Dátum vzniku
- 1. júla 1973
- Sídlo
- 094 07 Ruská Kajňa
- Osobitný právny predpis, ktorým sa zriaďuje orgán verejnej moci alebo verejnoprávna organizácia
- Štatistický úrad Slovenskej republiky, oddiel 1413, vložka č. 2023
- Sektor (ESA 2010)
- Miestna samospráva
- Odbor (SK NACE 84.11)
- Všeobecná verejná správa
Údaje pochádzajú z verejných registrov (aktualizované 1. mája 2026). Nejde o oficiálnu stránku subjektu.
Predmet činnosti
Čím sa Obec Ruská Kajňa zaoberá
Predmet podnikania podľa záznamu v registri.
-
Všeobecná verejná správa
Časté otázky
Základné informácie o organizácii
Odpovede na najčastejšie otázky zostavené z údajov verejných registrov.
Kde sídli Obec Ruská Kajňa?
Sídlo je na adrese 094 07 Ruská Kajňa.
Čím sa Obec Ruská Kajňa zaoberá?
Podľa klasifikácie SK NACE ide o odbor „Všeobecná verejná správa“ (84.11). Predmet činnosti zapísaný v registri zahŕňa napríklad: všeobecná verejná správa.
Aké je IČO – Obec Ruská Kajňa?
IČO je 00 332 771.
Kedy vznikla Obec Ruská Kajňa?
Vznik: 1. júla 1973. Na trhu pôsobí 53 rokov.
Sídlo
Kde organizáciu nájdete
094 07 Ruská KajňaRegistrový súd: Štatistický úrad Slovenskej republiky
Spravujete túto organizáciu?
Získajte túto stránku pre seba
Táto stránka vznikla automaticky z verejných registrov. Pripravíme vám vlastnú – s vašimi textami, fotografiami, službami a kontaktmi. Nechajte nám e-mail, ozveme sa a stránku doladíme podľa vašich predstáv.
Získať vlastnú stránkuPožiadať o odstránenie profilu Ste dotknutá osoba alebo zástupca subjektu?
Údaje v tomto profile pochádzajú z verejných registrov (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci, Register účtovných závierok) a sú zo zákona verejne dostupné. Na žiadosť profil z katalógu sko.sk odstránime – prestane sa zobrazovať a vyhľadávače ho vyradia. Údaje v štátnych registroch sa tým nezmenia. Viac v ochrane osobných údajov.